Профілактичний рейд в с. Ананьїв Другий

Служба у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та сектором ювенальної превенції поліції, та за участю секретаря Ананьївської Другої сільської ради, з метою своєчасного виявлення сімей, які опинились в складних життєвих обставинах і забезпечення захисту прав дітей, подолання дитячої бездоглядності та безпритульності  продовжує проводити профілактичні рейди. Черговий рейд відбувся 5 березня 2019 року по території с. Ананьїв Другий.

За результатами обстеження було перевірено житлово-побутові умови проживання 7 сімей та складено відповідні акти обстеження.

Ну і звісно ж бесіди з батьками профілактичного спрямування, адже це одне з основних доступних заходів впливу. Але, разом з цим розумієш, що бесіди такого характеру мають бути постійними, і головне – повинні чергуватися з наданням психологічної та соціальної допомоги з подолання елементарних житлово-побутових проблем. Але такий системний підхід під силу лише кваліфікованим фахівцям із соціальної роботи, 12 тисяч яких у 2014 році було ліквідовано через скорочення фінансування.

На жаль, критичний стан речей у цьому напрямку спостерігають лише служби у справах дітей та центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.