Профілактичний рейд Новогеоргіївською сільською радою

Чергове звернення на урядову «гарячу лінію» щодо невиконання матір’ю обов’язків з утримання та виховання дітей стало підставою для проведення 10 вересня 2019 року позачергового профілактичного рейду Новогеоргіївською сільською радою Ананьївського району. До складу комісії увійшли начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Станіслав Платонов, фахівець із соціальної роботи Ананьївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олег Дембицький, старший інспектор ювенальної превенції сектору превенції районного відділення поліції Володимир Балакан, т.в.о. голови сільської ради Лілія Тищенко, медичний працівник ФП Олександр Іващук та директор Новогеоргіївського НВК «ЗОШ-І-ІІІ ступенів ДНЗ» Валентина Трандасир.
Проведеною перевіркою санітарно-побутових умов проживання, зазначеної у зверненні сім’ї, встановлено, що до складу багатодітної родини входять семеро дітей. З’ясовано, що діти шкільного віку регулярно відвідують заняття у школі, забезпечені усім необхідним приладдям, а також взуттям і одягом відповідно до сезону. 
Водночас, не знайшли свого підтвердження деякі факти, зазначені у звернені, зокрема зловживання матір’ю дітей спиртними напоями. З рештою, матері були надані рекомендації щодо дотримання санітарно-побутових умов проживання та попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за невиконання обов’язків щодо виховання та утримання дітей про що складено протокол бесіди.
Користуючись нагодою комісією було проведено обстеження житлово-побутових умов проживання ще трьох сімей з дітьми, які перебувають в полі зору соціальних служб.
А закінчився профілактичний рейд чудовою екскурсією Новогеоргіївським НВК «ЗОШ-І-ІІІ ступенів ДНЗ», яку влаштувала директор Валентина Трандасир. Перше, що впадало в очі – чудовий розпис приміщень та сходів школи, до якого, зі слів директора, долучилися всі бажаючі починаючи від вчителів та закінчуючи працівниками кухні. Скільки любові та людського тепла відчувається в цій нелегкій роботі. Просторі та світлі класи, власний краєзнавчий музей, сучасна тренажерна зала та мабуть чи не найбільша спортивна зала серед навчальних закладів району – саме таке враження склалося від побаченого. Але, як відомо, школа живе поки в ній живуть діти. На жаль, кількість дітей щороку зменшується і на теперішній час складає лише 50 учнів. Сподіваємось, що доля цієї школи буде щасливішою ніж інших шкіл Ананьївського району.