Триває профілактична операція «Літо-2019», а тому 01.08.2019 року, згідно затвердженого графіка, комісією у складі начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Станіслава Платонова, директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольги Бацелі, старшого інспектора ювенальної превенції сектору превенції Ананьївського відділення поліції Володимира Балакана та секретаря Гандрабурівської сільської ради Ананьївського району Людмили Кресюн проведено черговий профілактичний рейд територією села Гандрабури. 
Комісією заздалегідь окреслено коло завдань:
- своєчасне виявлення сімей з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах, обстеження житлово-побутових умов їх проживання;
- профілактична робота з батьками щодо попередження нещасних випадків з дітьми, дитячої безпритульності, бездоглядності.
За результатами обстеження було перевірено житлово-побутові умови проживання 5 сімей та складено відповідні акти обстеження, а також протоколи бесід з батьками щодо адміністративної та кримінальної відповідальності за невиконання обов’язків з виховання та утримання дітей.
І в черговий раз переконалися в важливості посади фахівця із соціальної роботи на місцях, постійна робота якого дала б можливість постійно тримати в полі зору зазначені категорії сімей і найголовніше систематично працювати з ними. Залишилося лише, щоб у цьому переконалися сільські голови та винайшли кошти на утримання хоча б одного фахівця.