Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації

Голова районної державної адміністрації Ганна Карпова 29.05.2019 року провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. В роботі засідання взяли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, правоохоронних органів, лікувального закладу району.

До порядку денного включено питання: про стан роботи щодо подолання дитячої безпритульності та бездоглядності в Ананьївському районі, про стан роботи щодо збереження життя та здоров’я дітей, профілактики нещасних випадків та навмисних самоушкоджень дітьми в Ананьївському районі, про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

Доповідачем з даних питань був начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Станіслав Платонов.

Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.