06.11.2018

Семінар для уповноважених з соціальних питань.

Відповідно до плану роботи районної державної адміністрації та на виконання доручення голови Одеської обласної державної адміністрації щодо посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи стосовно програми житлових субсидій, 01 листопада 2018 року в приміщенні управління соціального захисту населення Ананьївської районної державної адміністрації відбувся, організований управлінням, навчальний семінар для уповноважених виконавчих комітетів місцевих рад району з соціальних питань, на якому були розглянуті наступні питання:

–     Про зміни у порядку надання субсидій з 01 жовтня 2018 року.

–     Особливості призначення субсидій з 01 жовтня 2018 року за рішеннями комісії.

–     Практичні аспекти подання та заповнення документів для призначення субсидій безпосередньо у виконавчих комітетах сільських рад.

–     Про інформаційно-роз’яснювальну роботу стосовно програми житлових субсидій в контексті останніх повідомлень засобів масової інформації.

–     Щодо можливості та порядку добровільної сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування, в тому числі, за попередній період.

У роботі семінару взяли участь керівники структурних підрозділів управління та спеціалісти Любашівського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України в Одеській області.

На семінарі були надані інформаційні матеріали для використання в роботі уповноважених осіб, для розміщення на стендах та інформаційних куточках у приміщеннях сільських рад.

 

 

Начальник управління соціального
захисту населення райдержадміністрації                           Л.Я.Світлицька