24.03.2016

Спільно вирішувати нагальні проблеми району

23 березня 2016 року відбулось позачергове засідання Громадської ради при Ананьївській райдержадміністрації, на порядок денний якого було винесено питання про розгляд ініціативи голови районної державної адміністрації щодо відкриття в районі соціального магазину.

Перед розглядом питання, винесеного на порядок денного про свою ініціативу повідомив голова районної державної адміністрації Дмитро Маковейчук, який зазначив, що реалізація даного проекту суттєво сприятиме покращенню рівня малозабезпечених громадян району. Ідея створення та відкриття соціального магазину проста – забезпечити достойне життя малозахищених верств населення. Дмитро Сергійович, також, зазначив, що дане питання розглядалося на нещодавно проведеному засіданні Ради підприємців, які підтримали дану ідею, але на її реалізацію погодився лише приватний підприємець Найфлейш Д.В. Висловив сподівання, що члени Громадської ради підтримають його ініціативу.

Далі начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Ольга Касімбекова детально ознайомила присутніх з результатами проведеної роботи та наголосила на тому, що відкриття цього магазину не є прибутковим, тому потрібен ентузіаст патріот, який вкладе свої кошти і запрацює для людей. Зазначила, що багатьом приватним підприємцям міста та району було запропоновано взятись за цю справу, але вони відмовились.

Обговорення питання було досить бурхливим та, подекуди, емоційним. Так, член Громадської ради Борис Драїм висловився про те, що необхідно оголосити конкурс в районі та зазначив, що можливо декілька підприємців об’єднаються та відкриють соціальний магазин. Також, запропонував звернутися до депутатів обласної ради, які б долучилися до вирішення цього питання.

Його пропозицію підтримали члени ради.

Присутня на засіданні депутат районної ради Тетяна Іванова внесла пропозицію відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації розробити умови відкриття соціального магазину.

Також, запропонувала на одному з чергових засідань Громадської ради розглянути питання щодо діяльності КП «Ананьїв-водоканал», на якому останнім часом виникли значні проблеми, що вплинуть на підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення.

 В результаті обговорення даного питання було прийнято рішення підтримати ініціативу голови райдержадміністрації щодо відкриття соціального магазину в м.Ананьєві, а також провести більш ширшу інформаційну роботу щодо залучення до цієї доброї справи усіх бажаючих підприємців міста та району, а саме районній державній адміністрації запропоновано створити конкурсну комісію, розробити умови відкриття соціального магазину та оголосити конкурс на участь у відкритті соціального магазину. Крім того, звернутися до депутатів обласної ради з пропозицією долучитися до вирішення питання щодо відкриття соціального магазину в місті Ананьєві.

По завершенні розгляду питань порядку денного заступник голови Громадської ради при райдержадміністрації Ганна Самотей поінформувала про те, що прийняте на попередньому засіданні рішення щодо перевезення пільгового контингенту, зокрема учасників АТО, перевізником, який працює на маршруті Кодима – Одеса, що проходить територією Ананьївського району, за сприяння райдержадміністрації вирішено позитивно.