Влада і громадськість: спільна праця на благо розвитку Ананьївщини.

Як повідомлялося раніше, на установчих зборах по формуванню Громадської ради при Ананьївській районній державній адміністрації, було затверджено кількісний та персональний склад Громадської ради. Того ж дня відбулось перше засідання Громадської ради, на якому було обрано керівний склад ради.

На посаду голови Громадської ради було висунуто три кандидатури. Більшістю голосів головою було обрано голову Благодійної організації «Організація учасників бойових дій «Легіон» Андрія Ботнаря. Заступниками голови Громадської ради стали виконуючий обов’язки голови Ананьївської районної громадської організації «Слава і Честь» Володимир Гаріга, отаман Ананьївської козацької паланки Чорноморського козацького війська ВГО «Українське козацтво» Олександр Плотянський, член громадської організації «Рідна Ананьївщина» Іван Світлицький. Секретар – начальник відділу комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Світлана Байкалова.

Звертаючись до присутніх новообраний голова Громадської ради Андрій Ботнар подякував за довіру та зазначив, що він особисто готовий до праці та вирішення назрілих проблемних питань. Висловив впевненість у тому, що Громадська рада стане дієвим та корисним органом. Також, закликав членів ради вносити на розгляд засідань ради конкретні питання, готувати інформацію по них, конкретно висловлювати пропозиції щодо їх вирішення.

Також, наголосив на пріоритетних напрямках роботи, а саме :

1. Дотримання прав та свобод громадян Ананьївщини .

2. Сприяння органам виконавчої влади у завершені процесу реформування органів місцевого самоврядування, створення Ананьївської ОТГ .

3. Дослідження, обговорення та завершення реформ у галузі освіти та медицини району.

4. Перевірка дотримання бюджетної дисципліни у розподілі та використанні бюджетних коштів Ананьївського району за 2017 рік .

Закликав про усі факти дій тих чи інших чиновників в діяльності яких вбачаються корупційні дії, факти незаконного захоплення та використання земель повідомляти йому особисто або заступникам.