Визначили обов’язки на намітили основні плани на майбутнє.

Днями відбулось чергове засідання Громадської ради при Ананьївській районній державній адміністрації. Відкриваючи засідання голова Громадської ради Андрій Ботнар звернувся до присутніх та закликав усіх до контруктивної пладної роботи.

Першим присутні розглянули питання про включення до складу Громадської ради при райдержадміністрації з правом дорадчого голосу представників ще двох громадських організацій. Розглянувши подані пакети документів та заслухавши уповноважених одноголосно було прийняте рішення про включення до складу Громадської ради при Ананьївській районній державній адміністрації з правом дорадчого голосу члена громадської організації «Клуб рибалок Ананьївщини» Галущенка Леоніда Володимировича та голову громадської організації «Матей» Ботю Володимира Федоровича.

Далі Андрій Ботнар, голова Громадської ради при Ананьївській райдержадміністрації, запропонував розподілити напрямки роботи та обов’язки між головою та заступниками голови Громадської ради при Ананьївській районній державній адміністрації, а саме:

Ботнар А.Ф. – території Долинської, Новоолександрівської, Романівської сільських рад.

Гаріга В.П. – території Жеребківської та Новогеоргіївської сільських рад.

Плотянський О.С. – території Байтальської, Точилівської, Гандрабурівської, Ананьївської Першої сільських рад та частина території Ананьївської міської ради.

Світлицький І.І. – територія Ананьївської Другої, Кохівської, Коханівської, Новоселівської сільських рад та частина території Ананьївської міської ради.

Також, запропонував за напрямками роботи покласти обов’язки:

З гуманітарних питань та соціальної сфери – Гаріга В.П., Плотянський О.С.

З питань дотримання законних прав і інтересів громадян, законодавчого забезпечення і юридичної відповідності – Світлицький І.І.

У зв’язку з тим, що минулого року була виділена значна сума коштів з бюджетів різних рівнів на проведення ремонтів у закладах соціальної сфери району голова ради Андрій Ботнар запропонував створити комісію з числа членів Громадської ради, до роботи якої долучити представників райдержадміністрації та депутатського корпусу районної ради, попередньо направивши запит до райдержадміністрації щодо надання Громадській раді при райдержадміністрації інформації про суми виділених коштів з бюджетів різних рівнів та відсотка їх використання на кінець минулого року. Запропонував на посаду голови комісії кандидатуру Івана Світлицького.

У свою чергу, Іван Світлицький, у своєму виступі, наголосив на тому, що Громадська рада, відповідно до своїх повноважень має право знайомитись з роботою райдержадміністрації у тому числі у питаннях використання бюджетних коштів. У той же час, на його думку, за підсумками роботи комісії Громадської ради мають бути підготовлені відповідні пропозиції за для того, щоб райдержадміністрація спрямувала свою роботу у вірному напрямку.

В результаті обговорення більшістю голосів було прийнято рішення про створення комісії з вивчення стану використання бюджетних коштів, виділених на проведення ремонтів у закладах соціальної сфери району у наступному складі: Світлицький І.І., член громадської організації «Рідна Ананьївщина»голова комісії; Плотянський О.С., отаман Ананьївської козацької паланки Чорноморського козацького війська ВГО «Українське козацтво», Юсипенко І.В., член громадської організації «Федерація футболу Ананьївського району», Галущенко Л.В., член громадської організації «Клуб рибалок Ананьївщини», Крупська Т.М., голова громадської організації «Об’єднання робітників легкої промисловості Ананьївщини».

Далі учасники засідання обговорили питання про стан освіти в Ананьївському районі. Як зазначив Андрій Ботнар стан освіти району потребує суттєвого покращення. Незрозумілим, на його думку, залишається те, що до цього часу не розпочато заплановане минулого року проведення капітального ремонту прибудови школи-гімназії м.Ананьєва. Крім того, необхідно вивчити питання, чи законно займає приміщення школи відділ освіти райдержадміністрації, стан оплати відділом освіти за використані комунальні послуги та оренду приміщення.

В результаті обговорення більшістю голосів було прийнято рішення про створення комісії з вивчення проблем в галузі освіти Ананьївського району у складі: Ботнар А.Ф., голова Благодійної організації «Організація учасників бойових дій «Легіон», голова комісії; Самотей Г.С., голова громадської організації «Великі серця», Туріца А.В., член Ананьївської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», Бахмутян І.О., голова Ради Ананьївського районного дитячо-юнацького товариства «Родина козака Ананія», Чередніченко Н.І., член Ананьївської районної Ради жінок. А також, звернутися до голови райдержадміністрації з проханням надати інформацію про виділені на ремонт прибудови кошти та їх використання; поінформувати про законність перебування у приміщенні школи відділу освіти райдержадміністрації, стан оплати відділом освіти за використані комунальні послуги та оплату оренди приміщення.

Крім того, на засіданні було затверджено подані пропозиції до Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю Ананьївської районної державної адміністрації у 2018 році та обговорено ряд інших питань, у тому числі земельних відносин.