На порядку денному – розгляд звернень громадян.

18 грудня 2018 року відбулось чергове засідання Громадської ради при Ананьївській райдержадміністрації, в роботі якого взяли участь начальники та спеціалісти управлінь і відділів райдержадміністрації, представники ТОВ «Одесагаз-Постачання» та ПАТ «Одесагаз».  

На початку засідання члени Громадської ради та присутні у залі вшанували хвилиною мовчання пам’ять про Анатолія Васильовича Чміля, громадського активіста, людини, яка все життя несла гідно звання українського патріота.

Першим було розглянуто звернення жителя міста Ананьєва Валерія Адамовича, якого влітку 2015 року побили та пограбували, але до цього часу справа не розкрита, декілька раз кримінальне провадження по справі закривалося без повідомлення про це потерпілому. Заявник прийняв участь у засіданні та висловив прохання до представників громадськості вплинути на зрушення з місця вирішення даної справи, засудити бездіяльність правоохоронців, які, на його думку, навмисно затягують розслідування по справі.

У зв’язку із тим, що посадові особи правоохоронних органів не взяли участі у засідання, за пропозицією членів Громадської ради, було прийнято рішення звернутися за відповідними роз’ясненнями по даній справі до райвідділу поліції та до прокуратури.

Наступним було розглянуто звернення жительки с.Новогеоргіївка Катерини Перепелиці, яка висловила прохання допомогти її сім’ї у вирішенні спірного питання земельних відносин. Катерина Миколаївна взяла участь у засіданні та розповіла про ситуацію, яка склалася, а також повідомила, що підняте нею питання вже вирішено Рішенням сесії Новогеоргіївської сільської ради на їх користь.

Користуючись нагодою, присутній на засіданні заступник начальника управління економіки та розвитку інфраструктури  районної державної адміністрації – начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Сергій Антонюк порадив заявниці вжити заходів з офіційного оформлення даної земельної ділянки та зазначив на готовності надати будь-яку консультацію з даного питання.

Чи не найбільшого обговорення викликало питання, викладене у колективні заяві жителів північно-західної частини міста Ананьєва, з яким ознайомив присутніх член Громадської ради Леонід Галущенко. Так, у зверненні люди наголошують на тому, що споживачі природного газу з приходом стійких морозних днів і ночей стали помічати, що на лічильниках кубометри газу летять стрімко вперед, а тепла в оселях особливо не відчувається. На їх думку, якість природного газу, який постачається побутовим споживачам, не відповідає встановленим нормам.

Роз’яснення з даного питання надав старший майстер Ананьївського управління експлуатації газового господарства ПАТ «Одесагаз» Іван Котоман. Як зазначив фахівець, на даний час постачання газу постійно контролюється різними підприємствами та установами. Наголосив на тому, що кожен споживач може ознайомитись з Паспортом фізико-хімічних показників природного газу переданого Одеським ЛВУМГ та прийнятого ПАТ «Одесагаз» по газопроводу «Ананьїв-Тирасполь-Ізмаїл» на сайті ПАТ «Одесагаз», які на даний час повністю відповідають технічним вимогам.

Стосовно законодавчовстановлених відносин між газопостачальним підприємством та побутовим споживачем (населенням) роз’яснення надала начальник Ананьївської дільниці «ТОВ «Одесагаз-Постачання» Альона Голубенко.

Заслухавши доповідачів, члени Громадської ради взяли інформацію до відома та запропонували фахівцям більш детально через районні ЗМІ поінформувати з даного питання населення району.

 

Секретар Громадської ради при

Ананьївській райдержадміністрації                   Світлана Байкалова