Відбулось засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

На порядок денний засідання Громадської ради при Ананьївській районній державній адміністрації, серед ряду питань, основним було питання реформування медичної галузі району. Головний лікар КУ «Ананьївська центральна районна лікарня» Анатолій Койчев, у вступному слові, зазначив про ье, що на даний час активно триває обговорення реформування медичної галузі по всій країні. Далі детально зупинився на вимогах постанови Кабінету Міністрів України № 932 від 30.11.2016 р. «Про створення госпітальних округів». Зокрема, згідно законодавства багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування 1-го рівня має обслуговувати не менше 120 тис осіб, 2-го рівня – не менше 200 тис осіб.
Межі та склад госпітальних округів повинні визначатись таким чином, щоб жителі, які в них проживають, мали доступ до вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги у межах свого госпітального округу. Адміністративним центром госпітального округу визначається населений пункт, як правило, місто з населенням понад 40 тис. осіб, в якому розміщена багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування другого рівня. Таких умов в Ананьєві немає, проте зона обслуговування госпітального округу визначається своєчасністю доїзду до багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування, що не повинен перевищувати 60 хвилин, та бути еквівалентна радіусу зони обслуговування 60 км. «У нас залишиться лікарня планового лікування. Залишиться поліклінічне відділення, яке стане діагностичним відділенням. Залишаться лікарі вузької спеціалізації та лікарі практики сімейної медицини», - наголосив Анатолій Степанович.
Членами Громадської ради було висказано ряд критичних зауважень, у тому числі і на відсутність кваліфікованих лікарів вузьких спеціалізацій, відсутність житла для молодих спеціалістів.
Присутні на засіданні депутати районної ради Федір Кузя та Микола Балан запропонували звернутися з відповідними листами до обласної ради та ряду вищих інстанцій, з проханням тимчасово призупинити проведення реформи медичної галузі.
Присутня на засіданні перший заступник голови районної державної адміністрації Ганна Карпова поінформувала про стан медичної галузі району, у тому числі зупинилася на питаннях фінансування медичних закладів та працівників.
Заслухавши усіх бажаючих, члени ради прийняли рішення продовжити вивчення даного питання.
Також, на засіданні спеціаліст міської ради Галина Голубчикова та інспектор з благоустрою міської ради Володимир Гілко поінформували про стан водо забезпечення м.Ананьєва та стан благоустрою міста. 
Багато критичних зауважень було висловлено з приводу проведеного будівництва тротуару по вул. Єврейській, на що представники міської ради пояснили, що усі недоліки будуть виправлені підрядною організацією за кошти цієї ж організації. 
Також, було обговорено питання встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення.
З даного питання було прийнято рішення звернутися зі зверненням до Віце-прем'єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубко з приводу надання роз’яснення щодо тарифоутворення на послуги ЖКГ.
По завершенні розгляду питань порядку денного зі зверненням про сприяння у виділенні земельної ділянки на території міста Ананьєва для будівництва каплиці УПЦ КП звернувся священник о.Сергій Поліщук.
Жителька міста Ананьєва Наталя Ломова висловила прохання щодо сприяння у вирішенні питання захисту населення міста Ананьєва, зокрема жителів вул. Єврейської, від впливу шуму у розважальних закладах міста.
Торкнулися, також, питання проведення ремонту доріг міста та району у 2017 році.