22.04.2015

Громадськість за збереження цілісності території Ананьївського району

На початку чергового засідання голова Громадської ради при Ананьївській райдержадміністрації Володимир Сєдов подякував членам ради за активну громадянську позицію, не байдужість до того, як розвивається район.

Сьогодні досить активно в районі, як і в області та по Україні, триває процес реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Саме це питання було винесено на розгляд представників громадських об’єднань району.

Звертаючись до присутніх виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Іван Осадчий, ознайомив з основними положеннями Закону та зазначив, що основним лейтмотивом закону є надання громадянам більш якісних послуг, не гірших ніж на даний час.

Повідомив присутнім про те, що сільські голови району висловили думку про те, що має бути утворена Ананьївська міська територіальна громада в межах Ананьївського району з центром в місті Ананьєві.

Висловив пропозицію підтримати ініціативу сільських голів району та звернутися з відповідним зверненням до Ананьївського міського голови.

Присутній на засіданні голова районної ради Микола Балан, наголосив на тому, що у першу чергу сьогодні необхідно думати про людей, адже саме жителі району сприяли його розвитку, творили його історію. Зазначив, що зусилля сьогодні мають бути спрямовані на збереження цілісності території району.

Заслухавши керівників району члени ради висловили своє бачення подальшої реалізації закону. Так, радник отамана Ананьївської козацької паланки Чорноморського козацького війська ВГО «Українське козацтво» Олександр Плотянський підтримав запропоновані ініціативи та запропонував до складу Ананьївської міської територіальної громади ініціювати введення територіальної громади с.Петрівка Любашівського району.

Голова Громадської ради при райдержадміністрації Володимир Сєдов висловив слова підтримки запропонованих ініціатив щодо утворення Ананьївської міської територіальної громади з центром в м.Ананьїв, а також щодо введення до її складу населених пунктів сусідніх районів.

Саме тому було одноголосно прийнято рішення про підтримку ініціативи про утворення Ананьївської міської  територіальної громади в межах території нинішнього Ананьївського району з центром в м.Ананьїв та звернутися з пропозицією до Ананьївського міського голови ініціювати добровільне об’єднання Ананьївської міської територіальної громади з територіальними громадами сіл Ананьївського та сусідніх районів.