07.12.2015

До уваги представників громадянського суспільства Ананьївщини!

ПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної групи з підготовки установчих зборів

Громадської ради при Ананьївській районній державній адміністрації

 

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Ананьївській районній державній адміністрації відбудуться  02 лютого 2016 року.

Початок зборів: 14.00

Місце проведення: мала зала Ананьївської районної ради (м.Ананьїв вул. Незалежності, 51, ІІІ поверх).

Формування Громадської ради здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Для участі в установчих зборах представники інститутів громадянського суспільства, які бажають узяти участь у формуванні нового складу Громадської ради при Ананьївській райдержадміністрації, подають наступні документи: 

- заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства;

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Заява встановленої форми із необхідними додатками (форми і зразки документів розміщені на офіційній веб-сторінці Ананьївської райдержадміністрації у підрозділі «Інформація» підрозділ «2015» розділу  «Громадська рада».

Посилання: http://ananiev-rda.odessa.gov.ua/gromadska-rada/2015-rk/.

Документи приймаються спеціалістами відділу комунікацій з  громадськістю апарату райдержадміністрації за адресою: м.Ананьїв вул. Незалежності, 51 к.27, тел. для довідок 2-25-39 до 1 січня 2016 року.

Тел. для довідок: 048-63-2-25-39.

 

Ініціативна група з підготовки загальних зборів представників інститутів громадянського суспільства по формуванню нового складу Громадської ради при Ананьївській райдержадміністрації