24.11.2014

Шановні члени Громадської ради при Ананьївській районній державній адміністрації!

05  грудня 2014 року (в п’ятницю) о 14:00 за адресою вул. Незалежності, 51 малий зал Ананьївської районної ради відбудеться чергове засідання Громадської ради при Ананьївській РДА.

На порядок денний винесено наступні питання:

  1. Про звіт голови Громадської ради при Ананьївській районній державній адміністрації про діяльність протягом 2013-2014 років.

Доповідач: Сєдов Володимир Олексійович, голова Громадської ради при райдержадміністрації

 

2. Про хід реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Ананьївському районі протягом 2014 року. 

Доповідач: Байкалова Світлана Володимирівна, начальник відділу комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Члени Громадської ради.

 

3. Про обговорення Орієнтовного плану проведення Ананьївською райдержадміністрацією консультацій з громадськістю в 2015 році.

Доповідач: Байкалова Світлана Володимирівна, начальник відділу комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Члени Громадської ради.

 

  1. Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства Ананьївського району.

Доповідач: Байкалова С.В., завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації, секретар Громадської ради.

 

5. Різне.

 

З більш детальною інформацією можна ознайомитися  у відділі комунікацій та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації або за тел. 2-25-39.

 

 

Головний спеціаліст відділу комунікацій

та зв’язків з громадськістю апарату

районної державної адміністрації                                               В.С. Макаревич