22.07.2014

Апаратна нарада райдержадміністрації

На черговій апаратній нараді, яка відбулась в райдержадміністрації 19 травня 2014 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Миколи Балабана, про результати проведення двомісячника з благоустрою на території Ананьївського району доповів завідуючий сектором регіонального розвитку, містобудування та архітектури Андрій Гладкий. Як зазначив доповідач, під час проведення акцій на території Ананьївського району упорядковано 15 сміттєзвалищ, ліквідовано 34 стихійних сміттєзвалища, упорядковано 2,4 тис.м.кв. прибудинкових територій, 14 парків на площі 335,63 га, 2 сквера на площі 0,3 га, 22 дитячих майданчика на площі 0,7 га, 7 спортивних майданчика на площі 0,6 га, очищено від сміття 24,5 км берегів водойм, посаджено 4549 дерев, 1225 кущів. В акціях взяли участь 2234 особи.

Про діяльність політичних партій, громадських організації та їх взаємодію з райдержадміністрацією доповіла начальник відділу комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації Світлана Байкалова. Станом на 15 травня 2014 року в Ананьївському районі зареєстровані та діють 65 районних партійних організацій та 33 об‘єднання громадян.

Лідерами за кількістю членів партії в районі залишаються районні організації СПУ - близько 2000 чол. (за інформацією голови райорганізації СПУ), ВО "Батьківщина" – 709 чол., НП - 320 чол.

Останнім часом у більшості громадських організацій району спостерігається тенденція до зниження активності. Разом з тим, впливають на суспільно-політичну ситуацію в районі лідери та члени таких громадських організацій, як районна Спілка ветеранів Афганістану /воїнів-інтернаціоналістів/, районна організація ветеранів України Одеської області.  В основному їх робота спрямовується на поліпшення рівня життя та соціального захисту мешканців району.

Також, доповідач поінформувала присутніх про те, що на виконання доручення Міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства України від 24.04.2014 року №7/19-4905 про проведення публічних заходів з обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» 12 травня 2014 року відділом комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації на веб-сторінці Ананьївської районної державної адміністрації було розміщено матеріал під назвою «Обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)». З даною інформацією можна ознайомитись у розділі «Новини» та у відділі комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації.

Закликала усіх долучитися до обговорення запропонованого проекту, надати свої пропозиції та зауваження до відділу комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації.

Про стан виконавської дисципліни в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації доповіла начальник відділу діловодства та контролю апарату райдержадміністрації Людмила Самсонова.

Начальник відділу комунікацій

з громадськістю апарату

райдержадміністрації                                                       С.В. Байкалова