09.09.2020

Мабуть кожному жителю міста Ананьїва а то і всього району відомий магазин господарських товарів в центрі міста, де працюють уважні, порядні доброзичливі підприємці , подружжя Гуцул Олег Анатолійович та Гуцул Людмила Яківна.
Розпочинали Гуцули свій бізнес ще в далекі дев’яності, з маленького лотка на ринку , а в теперішній час це один з найкращих магазинів в місті, в якому покупці мають змогу знайти все необхідне для поточного та капітального ремонту будівлі, де є широкий асортимент електротоварів та побутової техніки, який постійно змінюється , та приваблює покупців. Привертає мешканців Ананьївщини в магазині і висока професійна обізнаність продавців,
адже тут не тільки продадуть товар а й доступно пояснять як ним користуватися , як той чи інший інструмент застосовувати в окремих випадках. Енергія, кмітливість та знання дозволили Гуцулам стати успішними підприємцями, весь час розширятися і удосконалювати свій бізнес. З часом до магазину добудовані складські приміщення, надбудований другий поверх.
Час потребує модернізації та розширення бізнесу, потрібно бути постійно в руслі життя та проявляти підприємницьку ініціативу, тож вирішено було придбати ще одне приміщення яке в притик розміщене до основної будівлі і знаходиться під одним дахом. Купівля цієї будівлі у Ананьївської міської ради через сайт ПРОЗОРО та аукціон звичайно привела до додаткових витрат, а ще ж потрібен і ремонт придбаного приміщення. Ситуація ускладнилась і тим що об’явлений карантин внаслідок поширення короно вірусної інфекції взагалі зупинив торгівлю в магазині. Пом’якшила фінансові труднощі допомога по частковому безробіттю на період карантину, яку фізичні особи підприємці Гуцул Олег та Гуцул Людмила отримали з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття за наполяганням фахівців місцевої служби зайнятості.
На сьогодні мрія здійснена, щойно куплене приміщення капітально відремонтоване, в найблищий час воно буде заповнене товарами. Введення в дію додаткового приміщення дозволить розширити асортимент товару, та забезпечити вільний доступ до нього покупцям,. Тепер людям з інвалідністю, особам похилого віку необов’язково потрібно підніматись для ознайомлення з різновидностями товару на другий поверх, їх якісно обслужать продавці безпосередньо на вході до магазину.
Займатися корисною справою не лише для людей , а для суспільства, - саме в цьому полягає формула успіху фізичних осіб підприємців Гуцул Олега Анатолійовича та Гуцул Людмили Яківни, і зокрема, завдяки взаємодії з Державною службою зайнятості, ця формула успішно реалізована в життя.