08.10.2019

Заходи з нагоди відзначення в Ананьївському районі Дня захисника України

 

З 4 по 18 жовтня 2019 року проходитиме виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Щедрість рідної землі» та в закладах освіти району проводитиметься тиждень правової освіти та національно-патріотичного виховання, спрямований на розвиток у дітей та молоді почуття власної гідності, усвідомлення своїх прав і місця у суспільстві, формування правової культури, виховання громадської свідомості.

 

З 10 по 30 жовтня 2019 року відбуватимуться спортивні заходи до Дня захисника України серед учнівської молоді.

 

 11 жовтня 2019  року, о 14.00, в сесійній залі  районної ради відбудуться урочисті збори громадськості міста та району, нагородження, покладання квітів з нагоди відзначення в Ананьївському районі Дня захисника України.

 

13 жовтня 2019 року, о  13.00, в  с. Новогеоргіївка  відбудуться районні спортивно-розважальні змагання «Козацькі забави – 2019».

 

В листопаді та грудні 2019 року  планується оформлення (поновлення) в закладах оcвіти стендів з національно-патріотичного виховання молоді «Вони захищали Україну», «Молодь України служить за Конституцією України»;  проведення в закладах освіти тематичних вечорів, кінопоказів з вивчення історії українського війська, українського козацтва. Зустрічі з воїнами АТО.

 

Протягом жовтня та листопада 2019 року відбуватимуться виставки тематичної літератури національно-патріотичного  напрямку в центральній районній бібліотеці та бібліотеках-філіях району. Історичний екскурс «Козацькому роду нема переводу», бесіди з молоддю «Ціннісне ставлення до суспільства і держави». Також, книжкові виставки «Виховуємо громадянина – патріота України», огляди літератури та періодичних видань, літературна вікторина «Курінь козацької кмітливості» відбудуться в центральній районній бібліотеці та бібліотеках-філіях району протягом жовтня 2019 року.

 

Також, протягом жовтня 2019 року проводитимуться заходи щодо благоустрою населених пунктів та впорядкування пам’ятників видатним діячам українського державотворення.