14.02.2020

З новою спортивною формою до нових перемог.

 В Ананьївському районі вже стало доброю традицією підтримувати юних спортсменів, надавати їм усіляку допомогу та підтримку. Так, у ході робочої поїздки до Байталської сільської ради, голова районної державної адміністрації Максим Бритков, перший заступник голови районної державної адміністрації та радник голови райдержадміністрації Сергій Грицький побувавши у ЗОШ І-ІІ-ст.-ДНЗ с.Байтали, обговорили з директором перспективи та проблеми закладу освіти.

Чи не найбільш приємним став момент вручення футболістам шкільної футбольної команди нової спортивної форми. Форму було придбано за кошти районної цільової Програми розвитку фізичної культури і спорту в Ананьївському районі на 2019-2021 роки. Минулого року комплекти нової футбольної форми було придбано та вручено юним спортсменам ДЮСШ, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» с.Долинське та КУ «Ананьївська ЗОШ І-ІІІ ст..-інтернат».

Вчителі та діти щиро дякували за такий гарний подарунок керівництво райдержадміністрації, депутатський корпус районної ради та усіх небайдужих. Хлопці, у свою чергу, пообіцяли активно тренуватися та показувати гарні результати на змаганнях.