06.09.2019

"Вони захищають нас - ми захищаємо їх!"

Cьогодні у житті Ананьївської громади відбулась надзвичайно важлива і довгоочікувана подія – відкриття Ананьївського центру відпочинку та реабілітації.

На заході були присутні голова районної державної адміністрації Ганна Карпова, перший заступник голови райдержадміністрації Гаджи Магдієв, голова районної ради Микола Балан, Ананьївський міський голова Павло Маковецький, заступник директора департаменту соціальної та сімейної політики обласної державної адміністрації Тетяна Дементьєва, головний консультант Національного інституту стратегічних досліджень Дмитро Колцун, депутати районної ради Сергій Синіка та Давид Найфлейш.

Враховуючи бойові дії на Cході України, з кожним роком збільшується кількість учасників бойових дій, яким потрібна, у першу чергу, психологічна реабілітація. Відповідної реабілітації потребують дружини та діти воїнів. А ще вони потребують простої людської підтримки.

У листопаді 2014 року в Ананьївському районі була зареєстрована громадська волонтерська організація «Великі серця». За час, що минув членами організації було зроблено багато добрих справ. Але, чи не найголовнішим своїм досягненням вони вважають відкриття саме такого центру. Це вдалося реалізувати завдяки участі у конкурсі соціальних проектів, для реалізації яких надається фінансова підтримка. Конкурсний проект нашого центру посів третє місце та отримав понад 130 тис. грн. на його реалізацію.

Завдяки членам громадської волонтерської організації «Великі серця», за підтримки райдержадміністрації, міської ради та Ананьївської Першої сільської ради все задумане вдалось реалізувати у життя.

З гордістю Ганна Самотей провела гостей заходу кімнатами центру, де встановлено біль’ярдний та тенісний столи, облаштована спортивна тренажерна кімната. Досить гарно та привабливо виглядає дитяча ігрова кімната.

Оглянувши приміщення центру, керівництво райдержадміністрації та районної ради запевнили у подальшій підтримці функціонування центру.

У свою чергу, за постійну підтримку членів організації, допомогу у діяльності організації Ганна Самотей передала Подяку директору департаменту соціальної та сімейної політики обласної державної адміністрації.