13.01.2020

В райдержадміністрації відбулась чергова апаратна нарада.

Сьогодні, 13 січня 2020 року, голова районної державної адміністрації Максим Бритков провів чергову апаратну нараду, участь у якій взяв голова районної ради Микола Балан. На порядок денний наради було винесено наступні питання:

  1.  Про стан виконання Указу Президента України №1163/2011 від 16 грудня 2011 року «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні».

Доповідач: Платонов Станіслав Іванович – начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації

 

  1. Про підсумки роботи відділу ведення державного реєстру виборців за 2019 рік та напрямки діяльності у 2020 році.

Доповідач: Покотило Віктор Васильович – начальник відділу ведення державного реєстру виборців районної державної адміністрації

 

  1. Про стан виконавської дисципліни в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації протягом 02-11 січня 2020 року.

Доповідач: Самсонова Людмила Андріївна – начальник відділу діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації

 

  1. Різне

 

Заслухавши доповідачів, головуючий дав ряд доручень, а також поінформував про заходи, які будуть проводитись протягом поточного робочого тижня.

Далі до присутніх звернувся голова районної ради Микола Балан, який наголосив на подальшій співпраці з райдержадміністрацією у питаннях соціально-економічного розвитку району.