10.06.2019

В райдержадміністрації проведено чергове засідання апаратної наради.

Робочий тиждень в райдержадміністрації розпочався традиційно з чергового засідання апаратної наради, яку провела голова районної державної адміністрації Ганна Карпова за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Гаджи Магдієва.

На порядок денний наради було винесено наступні питання:

1. Про хід виконання бюджету Ананьївського району за І квартал 2019 року.

Доповідач: Продан А.О., начальник фінансового управління райдержадміністрації

2. Про стан виконання актів і доручень Президента України та розпоряджень і доручень голови обласної державної адміністрації з соціальних питань, які перебувають на контролі у райдержадміністрації та про підсумки роботи управління в І кварталі 2019 року.

Доповідач: Світлицька Л.Я., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

3. Про результати проведення Дня довкілля та акції «За чисте довкілля».

Доповідач: Гладкий А.О., завідувач сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації

4. Про стан виконавської дисципліни в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації протягом 03-07 червня 2019 року.

Доповідач: Самсонова Л.А., начальник відділу діловодства та контролю апарату райдержадміністрації

Заслухавши доповідачів головуюча дала ряд відповідних доручень, а саме  щодо продовження проведення робочих зустрічей з керівниками сільськогосподарських підприємств району щодо підвищення ставки орендної плати за земельні частки (паї) до 8% та активізації роботи робочої групи з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати не нижче мінімально встановленої.

Крім того, було заслухано інформації про роботу пришкільних оздоровчих таборів з денним перебуванням, про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації у передвиборчий період, а також  про ситуацію на полях після дощів, що пройшли минулого тижня територією району.