12.08.2019

В райдержадміністрації проведено чергове засідання апаратної наради.

Традиційно, на початку тижня, а саме 12 серпня 2019 року, в райдержадміністрації відбулось засідання апаратної наради, яке провела голова районної державної адміністрації Ганна Карпова.

На порядок денний наради було винесено наступні питання:

1. Про  виконання районної Програми надання цільової адресної соціальної допомоги малозабезпеченим верствам населення району та громадянам, які перебувають в складних життєвих обставинах на 2018-2020 роки за І півріччя 2019 року.

Доповідач: Барановський І.М., заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації

  1. Про стан виконавської дисципліни в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації протягом 05-09 серпня 2019 року.

Доповідач: Самсонова Л.А., начальник відділу діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації

  1. Різне.

Як зазначив заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ігор Барановський, реалізація вказаної Програми дозволяє та, певною мірою, сприяє забезпеченню вирішення нагальних життєвих проблем населення району шляхом надання їм соціальної підтримки у вигляді грошової допомоги. Для реалізації даної Програми у 2019 році в районному бюджеті було передбачено 273,3 тис. грн.. З початку року на реалізацію основних заходів Програми було використано трохи більше 90  тис. грн..

Окремі детальні роз’яснення надала начальник відділу у справах інвалідів, ветеранів та осіб потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи Олена Погорєлова.

Заслухавши доповідачів головуюча надала ряд доручень.

Крім того, було заслухано інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Михайла Колойденка про хід підготовки початкової школи до роботи відповідно до концепції НУШ.

Виконувач обов’язків головного лікаря КНП «Ананьївський районний ЦПМСД» Сергій Куліш звернув увагу на необхідності більш ширшого інформування населення щодо необхідності проведення щеплення від дифтерії, у зв’язку із виявленим випадком захворювання на дифтерію в м.Києві, а також  зупинився на  актуальності питання проходження медичних оглядів учнями шкіл та отриманні ними профілактичних щеплень.