15.04.2019

В райдержадміністрації проведено чергове засідання апаратної наради.

Робочий тиждень службовці райдержадміністрації розпочали з чергового засідання апаратної наради, яку провів керівник апарату районної державної адміністрації Валерій Крижан.

На порядок денний наради було винесено наступні питання:

1. Про хід виконання Указу президента України № 43/2017 від 21 лютого 2017 року «Про Концепцію вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки».

Доповідач: Байкалова С.В., начальник відділу комунікацій з громадськістю райдержадміністрації

2. Про виконання календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборів Президента України.

Доповідач: Покотило В.В., начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

3. Про стан виконавської дисципліни в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації протягом 08-12 квітня 2019 року.

Доповідач: Самсонова Л.А., начальник відділу діловодства та контролю апарату райдержадміністрації

По завершенні розгляду питань порядку денного начальник відділу комунікацій з громадськістю райдержадміністрації Світлана Байкалова поінформувала присутніх про останні новини, розміщені на офіційних сторінках Президента України, обласної державної адміністрації та районної державної адміністрації.

Далі начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Продан запросив керівників структурних підрозділів райдержадміністрації юридичних осіб публічного права та бюджетних установ  району на робочу зустріч з членами робочої групи Південного офісу Держаудитслужби, які з 17 квітня 2019 року здійснюватимуть проведення державного фінансового аудиту бюджету Ананьївського району.