10.10.2018

В місті Ананьєві відбувся профорієнтаційний захід

 За ініціативи Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості 9 жовтня 2018 року на площі Перемоги в м. Ананьєві відбувся, в рамках декади професійної орієнтації «Живи та працюй в Україні», а також в рамках районних заходів з нагоди відзначення Дня Українського козацтва та Дня захисника України, профорієнтаційний захід, який організований з метою ознайомлення школярів з професіями військового напрямку.

 На даний захід були запрошені виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Ганна Карпова, голова районної ради Валентин Мокряк, Ананьївський міський голова Павло Маковецький, представники Одеського державного університету Міністерства Внутрішніх Справ, Національної гвардії, поліції,  10 ДПРЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області та 3 Спеціального центру швидкого реагування, які провели для учнів майстер-класи.

 Даний захід, на думку керівництва району, є досить важливим та актуальним. Адже, як відомо, успішний вибір професії в значній мірі визначає результати праці, рівень добробуту, сприяє реалізації особистісного потенціалу, а держава отримує максимальну віддачу. Якщо вибір професії молодою людиною зроблено необґрунтовано, помилково, то це може вплинути на якість його навчання у вузі, і в значній мірі знизити його конкурентоспроможність на ринку праці. 

 На їх погляд, об’єднання зусиль і просвітницька діяльність громадських організацій, працівників системи освіти і фахівців, що надають профорієнтаційні послуги, дозволить створити умови, що забезпечують підвищення професіоналізму майбутніх фахівців, зростання рівня добробуту кожного і економіки України в цілому.

 Представники всіх професій розповіли про свої функції та обов’язки, продемонстрували пожежну машину, спорядження військовослужбовців, які заступають у військовий наряд. У свою чергу представники кінологічної служби продемонстрували роботу службової собаки, яка щоденно виконує службово-бойові завдання. Охочі школярі, змогли приміряти екіпіровку військовослужбовців.

 Такі заходи дуже цікаві та корисні для школярів.