06.02.2019

УВАГА! Важлива інформація! Розпочалось приймання заяв для участі у відкритих загальних зборах, для делегування кандидата від Одеської області до Ради ветеранів України при Міністерстві у справах ветеранів України.

Для участі представників інститутів громадянського суспільства у загальних зборах для делегування кандидата Одеської області у Раду ветеранів України при Міністерстві у справах ветеранів України необхідно подати до ініціативної групи:

1. Рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в загальних зборах представника. В разі висування кандидата у Раду ветеранів від інституту громадянського суспільства – протокол засідання ГО.

2. Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку.

3. Біографічна довідка делегованого кандидата до Ради ветеранів від інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.

4. Згода делегованого інститутом громадянського суспільства кандидата до Ради ветеранів на обробку його персональних даних;

5. Копія документа що посвідчує участь кандидата у захисті Батьківщини чи в бойових діях на території інших держав.

6. Інформація про результати діяльності кандидата до складу Ради ветеранів (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання кандидатом письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо).

7. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

8. Інститут громадянського суспільства (юридично зареєстрований) для участі в загальних зборах делегує одного представника .

9. Звіт про роботу організації та програму діяльності у Раді ветеранів України (за згодою).

10. Всі документи мають подаватись електронному вигляді на пошту: odradavet@ukr.net, відповідальний за прийняття електронних документів Олег Кошолапенко, 099-561-44-65, 096-059-34-33

11. Для участі в загальних зборах допускаються тільки інститути громадянського суспільства зареєстровані до 1 грудня 2018 року в м. Одеса та Одеській області.

Кінцевий термін подання документів 16:00 20.02.2019 року.