13.03.2019

Шановні жителі Ананьївського району!

Весна приносить чимало турбот кожному з нас. І не дивно, оскільки всі роботи збіглися в часі. В сільськогосподарських підприємствах розпочинаються весняно-польові роботи, використовуючи кожну погоджу днину працюють сільгосптоваровиробники. Ведеться підготовка в квітні-травні до двомісячника, тобто санітарного прибирання мвста сіл та наведення порядку в кожній садибі.

Районна державна адміністрація звертається до вас з проханням протягом квітня травня 2019 року підтримати акції, які проходять на території району з метою забезпечення суттєвого поліпшення стану довкілля.

Під час проведення зазначених заходів просимо Вас прийняти участь у впорядкуванні територій існуючих парків, скверів, алей, сміттєзвалищ, очищенню від сміття берегів річок, озер, ставків, розчищенню та впорядкуванню джерел; приведенню до належного санітарного стану присадибних ділянок та територій підприємств, установ, організацій.

Стан навколишнього природного середовища тісно пов’язаний із здоров’ям населення. Недбале ставлення до нього, нераціональне використання природних ресурсів ставить під загрозу життя та здоров’я населення та майбутніх поколінь.

Сподіваємось на ваше порозуміння та підтримку!

 

Завідуючий сектором

містобудування та архітектури                                           А.О.Гладкий