05.12.2018

Шановні волонтери та небайдужі люди !

Від щирого серця вітаю Вас з Міжнародним днем волонтера!
Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя.
У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме Ваша активна громадська позиція, небайдужасть та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.
Дуже приємно, що жителі Ананьївського району не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери, які вносять часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету - допомогу нашим бійцям.
Титанічну роботу в цьому напрямку здійснює волонтерська громадська організація «Великі серця», яку очолює Ганна Самотей, спрямовану передусім на підтримку військовослужбовців, у тому числі і наших земляків у зоні проведення ООС (АТО). Неодноразово допомогу надавали і члени ряду інших громадських організацій, а саме Олександр Плотянський, Андрій Ботнар, депутати районної ради, серед яких Олександр Шевченко, Володимир Сєдов, підприємці та фермери міста Ананьєва та району, пенсіонери, серед яких 80-річна Марія Михайлівна Лукіянчук. Величезна подяка усім вчителям та учням Ананьївщини, які доклали свою величезну частку до надання допомоги воїнам. 
Волонтери працюють безоплатно, встановлюють потреби солдатів, забезпечують їх продуктами і одягом, обладнанням та запчастинами, засобами захисту і маскування, медикаментами та побутовими речами.
Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність, безкорисливу працю. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти. Для Вас найціннішою подякою є розуміння того, що Ви реально можете врятувати людське життя. Нині, завдяки Ваші підтримці, у зоні АТО воює не тільки зброя - воює український дух, який неможливо здолати!
Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру! Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!

Голова районної державної адміністрації Ганна Карпова