05.02.2019

Шановні виборці, будьте активними! Перевірте свої персональні дані у Державному реєстрі виборців.

З метою підвищення якості і достовірності списків виборців, запрошуємо вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе. 

Особливо це стосується виборців:
- які під час проведення попередніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто;
- осіб, яким починаючи з 2015 року (попередні вибори) виконалося 18 років;
- змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;
- мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли);
- виборців, колишніх військовослужбовців строкової чи контрактної служби;
- громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
- громадян, що були вимушені переселитись з окупованої території Автономної Республіки Крим чи зони проведення операцій Об’єднаних сил (попередньо можна звернутись за тел. 4-05-97).
Зробити це можливо:
 особисто завітавши до відділу ведення, який знаходиться за адресою: м.Ананьїв, вул. Незалежності, 51, каб.21. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 4-05-97. 
 скориставшись сервісом “Особистий кабінет виборця”, на сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет за прямим посиланням https://www.drv.gov.ua/ords/svc/f?p=111:LOGIN . Після нескладної реєстрації на вказану вами електрону пошту надійде відповідь з результатом перевірки. Додатковою перевагою цього сервісу є те, що в разі відсутності вас в Реєстрі, чи наявності помилок в ваших ідентифікаційних даних, вам не потрібно нікуди звертатись. Система автоматично сформує доручення відділу ведення, за яким ми проведемо додаткову перевірку та внесемо необхідні виправлення до Реєстру.


Начальник відділу ведення 
Державного реєстру виборців апарату
Ананьївської районної державної адміністрації В.В.Покотило