14.10.2020

Шановні Ананьївці! Шановні захисники України!

14 жовтня українці святкують одразу три свята: Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва і День захисника України. Ці свята пов'язані між собою.

 Із давніх-давен наш народ вшановував Пресвяту Богородицю, із вірою та надією звертався до неї, просячи про добро, мир та суспільну злагоду, а борці за незалежність Української держави покладались на її непереможну опіку та материнське заступництво.

День козацтва - важливе свято, цього дня ми вшановуємо наших предків - волелюбних козаків. Період Козаччини - надзвичайно важлива сторінка нашої історії. Українці пишаються культурною спадщиною козаків та їх боротьбою за нашу національну ідею.

Також сьогодні хочу привітати всіх військовослужбовців України. Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою та перемоги!

Недаремно ці свята пробуджують в нас любов та повагу до героїчного минулого нашого народу та символізують відродження національної свідомості.

Тож дозвольте в ці святкові дні побажати вам міцного здоров’я, радості, добра та невичерпної енергії. Нехай у нашій державі завжди буде мир, домівки повняться достатком, а в родинах завжди панують любов і тепло!

 

 

  Голова районної державної                                      

  адміністрації                                                            М.С. Бритков