14.03.2019

Серед пріоритетів - розвиток фізичної культури та спорту в Ананьївському районі.

Серед різноманіття актуальних питань, над вирішенням яких сьогодні працюють органи влади, чи не найактуальнішим є питання розвитку фізичної культури та спорту. Свого часу Ананьївський район прославляли легкоатлети, волейболісти, борці та футболісти. Як і раніше, так і сьогодні нашою гордістю є наші футболісти, самбісти, легкоатлети.

З метою вивчення ситуації на місці та напрацювання заходів з підтримки та розвитку спорту до Ананьївського району завітали представники виконкому Одеської обласної Федерації футболу Григорій Бібергала та Олександр Дегтярьов, до речі, бронзовий призер чемпіонату СРСР, відомий радянський голкіпер.

Під час зустрічі з головою Ананьївської районної державної адміністрації Ганною Карповою, першим заступником голови районної державної адміністрації Гаджи Магдієвим, Ананьївським міським головою Павлом Маковецьким та головою  громадської організації «Федерація футболу Ананьївського району» Віктором Мудриком було детально обговорено питання розвитку спорту в районі, зокрема футболу, визначено основні напрями роботи.

Далі гості побували в КЗ «Ананьївська школа-інтернат І-ІІІ ст.», де у досить приємній та невимушеній обстановці зустрілися з футболістками Футбольного клубу «Мрія-2006». Досить приємною та теплою була зустріч двох давніх друзів Олега Климчука та Олександра Дегтярьова.

Спортивне життя школи, а особливо футбольне, не вщухає ні на мить.  Презентуючи команду, тренер Олег Климчук з гордістю відзначив, що у закладі досить значна увага приділяється розвитку фізичної культури та спорту. Особливо це відчувається на дівочій футбольній команді. «Завдяки наполегливості дівчат, їх любові до футболу та підтримці з боку керівництва школи ми неодноразово ставали переможцями та призерами обласних та Всеукраїнських змагань. У складі команди є кандидат у майстри спорту України, чемпіонка України з футболу Валерія Шолтояну. Багато дівчат досить талановиті та, сподіваюсь, у майбутньому досягнуть значних досягнень у спорті», - зазначив Олег Климчук.

Слід зазначити, що це не перша зустріч юних футболісток з представниками обласної федерації футболу – на останньому турнірі в Іванівці саме вони вітали футболісток нашої «Мрії» з перемогою. Почесні гості були приємно вражені душевним та яскравим міні-концертом, який їм подарували шкільні артисти. Не забарилися і з подарунком – Григорій Юхимович та Олександр Вікторович вручили футболісткам оригінальну картину-логотип їх улюбленої команди «Чорноморець». А, ще одесити, взявши на себе усі організаційні питання, запросили на ці вихідні команду та її тренера Олега Климчука до міста Одеси – відвідати музей Одеського футболу та гру Чемпіонату України між ФК «Чорноморець» та ПФК «Олександрія», яка відбудеться на стадіоні «Чорноморець».

Також, є погодження щодо участі ФК «Мрія-2006» у Чемпіонаті України серед команд Одеської області.

Далі Ананьївський міський голова Павло Маковецький показав гостям міський стадіон, де планується провести реконструкцію міського спортивного комплексу з будівництвом універсальної критої зали та висловив прохання посприяти у якомога скорішій реалізації запланованого.