15.05.2019

Розпочато роботу 2-го етапу "Мобільна поліклініка-рівний доступ селян Одещини до якісної медицини" в Ананьївському районі

За ініціативи Одеської обласної державної адміністрації, 13 травня 2019року, в рамках 2-го етапу "Мобільна поліклініка-рівний доступ селян Одещини до якісної медицини" працювала в Ананьївському районі ,а саме свою роботу "Мобільна поліклініка розгорнула в Ананьївській амбулаторія ЗПСМ. Нагадаємо "Мобільна поліклініка-рівний доступ селян Одещини до якісної медицини " є частиною реформ сільської медицини. За необхідності пацієнтів направляють для обстеження та лікування на вторинний чи третинний рівні надання медичної допомоги . Діагностика безкоштовна , гарантована державним пакетом , здійснюється за направленням лікаря ЗПСМ. Прийом проводили спеціалісти кардіолог, офтальмолог ,ендокринолог, спеціаліст ультразвукової діагностики, гінеколог та проводилась мамографія. Також проводився огляд дітей в школі - гімназії дитячим стоматологом та дитячим хірургом.
Всього за день прийому було оглянуто - 195 осіб : жінок -134 . Оглянуто дітей хірургом - 194, стоматологом - 194. Зокрема оглянуто кардіологом – 45 чол., 8 з яких направлено до ЦРЛ; ендокринологом-19, з яких 7 направлено до ЦРЛ та направлено до ОКЛ -2; офтальмологом-38 ; гінекологом -17 жінок, та взято 17 цитологічних мазків; УЗД пройшли -46чол.; мамологічне дослідження пройшли -30 жінок.
Населення , яке отримало консультацію спеціалістів " Мобільної поліклініки" приємно вражене професіоналізмом і добрим ставленням медичного персоналу ,чуйністю до людей похилого віку , індивідуальним підходом до дітей та обстеження пацієнтів. Керівництво Ананьївського району щиро вдячні Одеській обласній адміністрації за можливість обстеження громадян.