09.01.2020

Робоча нарада з керівниками силових структур Ананьївського району.

09 січня 2020 року голова районної державної адміністрації Максим Бритков провів робочу нараду, участь у якій взяли головний спеціаліст з питань оборонної роботи, цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції райдержадміністрації Людмила Новацька, начальник Ананьївського МРС ГУ ДСНС України в Одеській області Валентин Мунтян, начальник Ананьївського відділення поліції Подільського відділу поліції ГУ НП в Одеській області Віталій Каптур та тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Ананьївського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Максим Стріленко. Метою наради було ознайомлення зі станом справ в районних силових відомствах та координація дій для забезпечення злагодженої роботи усіх сфер життєдіяльності району.
Під час наради було розглянуто питання координації поточної роботи та взаємодії керівництва райдержадміністрації з силовими структурами району для забезпечення безпеки жителів Ананьївщини, підведено підсумки відпрацювання служб під час проведення Новорічних та Різдв’яних свят.
Чи не найбільше уваги було приділено обговоренню питання дотримання правил пожежної безпеки на об’єктах, виконання заходів з пожежної безпеки, забезпечення об’єктів первинними засобами пожежогасіння.
По завершенні наради голова районної державної адміністрації окреслив спільні завдання для силових структур району та органів виконавчої влади щодо забезпечення безпеки жителів району, законності та правопорядку та реалізації заходів в районі щодо підтримання боєздатності ЗСУ.