07.08.2019

Результати державного фінансового аудиту бюджету Ананьївського району, проведеного Південним офісом Держаудитслужби, розглянуто на розширеній нараді в Ананьївській районній державній адміністрації.

Як повідомлялося, у період з 17 квітня 2019 року по 27 червня 2019 року Південним офісом Держаудитслужби проведено державний фінансовий аудит виконання бюджету Ананьївського району. За підсумками аудиту підготовлено відповідний звіт, з результатами якого на розширеній нараді в райдержадміністрації 07 серпня 2019 року присутніх ознайомив начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов. На початку виступу посадовець коротко поінформував про підсумки роботи офісу за різними напрямками протягом І півріччя 2019 року. Так, за перше півріччя завершено 347 заходів державного фінансового контролю. З них – 31 ревізію та 11 аудитів. Аудиторами проведено моніторинг 304 процедур закупівель загальним обсягом 1,6 млрд грн. Упереджено наслідків порушень у цій сфері на 314 мільйонів шляхом відміни торгів та розірвання договорів. За звітний період до правоохоронних органів передано 24 ревізійних матеріали. За результатами їх розгляду розпочато 28 досудових розслідувань, долучено до кримінальних проваджень 7 матеріалів та вручено 15 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
Далі Олег Михайлович детально поінформував про підсумки проведеного аудиту бюджету Ананьївського району за період з 01.01.2016 по 31.12.2018. Зупинився на виявлених недоліках та акцентував увагу на наявності резервів наповнення районного та місцевих бюджетів, а також ефективному використанню коштів.
«За результатами аудиторської перевірки Південним офісом Держаудитслужби було надано ряд пропозицій, які взято за основу Плану заходів по організації пропозицій та рекомендацій згідно аудиторського звіту та затверджено відповідним розпорядженням голови райдержадміністрації. Сподіваюсь, що дані заходи будуть успішно виконані, а також пропоную провести наради окремо по галузям з метою підвищення ефективності використання ресурсної бази бюджету Ананьївського району, збільшення дохідної частини місцевих бюджетів та реалізації наданих Південним офісом Держаудитслужби пропозицій» - зазначив Олег Муратов.
У свою чергу керівництво району, голова районної державної адміністрації Ганна Карпова та голова районної ради Валентин Мокряк, щиро подякували начальнику Південного офісу Держаудитслужби та аудиторам за роботу та плідну співпрацю.
Далі до присутніх звернувся проректор Одеського національного економічного університету Анатолій Ковальов з пропозицією щодо співпраці у питаннях соціально-економічного розвитку району, висловив готовність надавати будь-яку інформаційно-метогдичну та консультативну допомогу керівникам району, депутатам рад, міському та сільським головам, запросив на навчання та до участі у курсах з підвищення кваліфікації, які проводяться на базі університету.