08.02.2019

Рада регіонального розвитку в Ананьївському районі здійснила виїзд до Шимківської сільської ради.

08 лютого 2019 року члени Ради регіонального розвитку в Ананьївському районі побували в Шимківській сільській раді. Як поінформувала виконувач обов’язків Шимківського сільського голови Лілія Савченко, протягом 2014-2018 років було вжито заходів з поточного ремонту доріг в селі, проведено поточний ремонт приміщення сільського Клубу, у тому числі замінено вікна та двері. За для розвитку наймолодших мешканців було придбано дитячий та спортивний майданчик5и, які встановлено на шкільному подвір’ї.  Крім того, з місцевого бюджету виділено кошти для розвитку концепції НУШ. «Чи не найбільше ми пишаємось тим, що нам вдалось за кошти сільського бюджету надати матеріальну допомогу учасникам АТО та незахищеним верствам населення», - зазначила Лілія Савченко.

Серед пріоритетних завдань на 2019-2021 р.р. є капітальний ремонт дороги С-160-103 Ананьїв-Одеса (через Коханівку, Шимкове, Романівку). Саме це питання найбільше турбує жителів населених пунктів Шимківської сільської ради.

Далі члени Ради побували в Шимківській ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ, де останнім часом стали помітними приємні зміни. Територією школи та приміщенням школи провів директор Анатолій Люлька. Так, шкільне подвір’я, завдяки підтримці ФГ «Любас», набуло сучасного гарного вигляду. Першокласники навчаються у гарному затишному, обладнаному сучасними меблями, класі.

Досить гарні умови створено і для виховання та навчання дошкільнят.