17.02.2020

Путівка в життя.

Після закінчення Ананьївського аграрного професійного коледжу, за спеціальністю «Оператор комп’ютерного набору» зовсім молода людина Олександр Миколайович Гамарц протягом місяця намагався самостійно вирішити питання власної зайнятості, але підходящої роботи знайти йому так і не вдалося. З 2008 року він неодноразово, з метою пошуку роботи звертався до місцевої служби зайнятості. Перебуваючи на обліку як безробітний, юнак всіляко сприяв прискоренню власного працевлаштування – відвідував відповідні інформаційні семінари, тренінги, ярмарки вакансій, інші заходи, і не даремно, адже робота знаходиться тим, хто її шукає. За цей час за направленням служби зайнятості він працював: газоелектрозварником, підсобним робітником, продавцем-консультантом, водієм автотранспортних засобів, оператором котельні, охоронцем і навіть мийником посуду. Міняв роботу тому, що здебільшого види зайнятості мали сезонний характер, та і чесно кажучи, хотілось чогось серйознішого, хотілось цікавої, постійної добре оплачуваної роботи .
Заручившись допомогою фахівців районної служби зайнятості розробив план пошуку роботи, у якому виклав стратегію подальших дій.
І ось сталося! Фахівці районного центру зайнятості у вересні 2019 року запропонували Олександру роботу у АТ "ОДЕСАОБЛЕНЕРГО», на посаді «Електромонтер з експлуатації розподільних мереж»
Спочатку Олександр вагався, адже робота специфічна, та ще й інколи має характер тривалих відряджень, але в службі зайнятості, знаючи його здібності, навички, та мотивацію до праці, наполягали. То ж , після співбесіди з керівником підприємства, успішно пройшов стажування у роботодавця на робочому місці та отримав направлення на працевлаштування.
Професійну роботу виконував тільки після проходження спеціального двох місячного навчання у спеціальному профільному закладі і тепер працює
з самовіддачею, вивчаючи в процесі роботи усі нюанси професії.
На теперішній час Олександр Гамарц задоволений роботою, зарплатою, та відношенням в колективі. Йде на роботу і з роботи з усвідомленням потрібності у суспільстві.
А головне, що Олександр цілеспрямовано прийшов до своєї мети. Він вдячний працівникам Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості за «путівку в життя», підтримку, та можливість своєю працею приносити користь іншим людям.
Повірити у себе часто допомагає приклад інших – тих, які теж колись не мали роботи, але повірили у власні сили.