09.10.2019

Профілактичний рейд в с. Гандрабури

Почався новий та останній квартал 2019 року, а отже розпорядженням голови районної державної адміністрації затверджено черговий графік проведення спільних профілактичних рейдів по населеним пунктам району і 8 жовтня проведено профілактичний рейд територією Гандрабурівської сільської ради.
Основні завдання, що стояли перед робочою групою мали на меті:
- своєчасне виявлення сімей з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах, обстеження житлово-побутових умов їх проживання ;
- профілактична робота з батьками щодо попередження нещасних випадків з дітьми, дитячої безпритульності, бездоглядності.
Водночас, робоча група продовжила запроваджену практику відвідування під час проведення рейдів навчальних закладів району. Не залишилася поза увагою і Гандрабурівський НВК «ЗОШ –І-ІІ ступенів – ДНЗ» № 2 де з педагогічним колективом школи було проведено зустріч та обговорено дуже важливу тему - профілактична робота вчителів з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах та співпраця із соціальними службами. Адже, даний вид діяльності є однією із складових успіху в роботі батьками. Тому, з педагогами школи на чолі з директором Іваном Юрашем, було обговорено форми роботи з батьками та шляхи розв’язання проблем, що виникають під час роботи.
Загалом, за результатами обстеження було перевірено житлово-побутові умови проживання 5 сімей та складено відповідні акти обстеження, а також протоколи бесід щодо адміністративної та кримінальної відповідальності за невиконання батьками обов’язків з виховання та утримання дітей.