06.02.2019

Продовжується робота Ради регіонального розвитку в Ананьївському районі.

06 лютого 2019 року керівник апарату районної державної адміністрації, заступник голови Ради регіонального розвитку в Ананьївському районі Валерій Крижан, разом з начальником управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Ольгою Касімбековою та начальником відділу комунікацій з громадськістю райдержадміністрації Світланою Байкаловою побували в Кохівській сільській раді, де було оглянуто об’єкти, ремонтні роботи по яких було проведено протягом 2014-2018 років, а також оглянуто об’єкти, які потребують капіталовкладень та є пріоритетом у роботі сільської ради на 2019-2021 роки.

Чи не найбільшим досягненням, на думку Кохівського сільського голови Станіслава Рейтора є відкриття, після 18-річного руйнування, капітально відремонтованого приміщення дитячого дошкільного закладу «Берізка». Сьогодні наймолодші жителі сіл Кохівка, Шелехове та Великобоярка, виховуються та навчаються в гарних, теплих, затишних кімнатах. Відпочивають у прекрасних, облаштованих новими меблями, спальних кімнатах. Снідають, обідають та полуднують у чудовій столовій. А, вихователі та персонал дошкільного закладу у постійному пошуку нових форм та методів роботи з дітьми. Подвір’я закладу облаштовано тротуарною плиткою та має багато розважальних ігрових зон для відпочинку та розвитку дітей.

Значної уваги було приділено проведенню поточних ремонтів закладів культури. Так, абсолютного нового та привабливого вигляду набула глядацька зала Шелехівського сільського Клубу. Придбано нову апаратуру, облаштовано сцену, встановлено нові стільці для 110 глядачів.

Розпочато ремонт приміщення сільського Будинку культури в с.Кохівка. Продовження капітального ремонту даного приміщення є серед пріоритетів на найближчі роки.

З турботою про усіх жителів громади було вжито заходів щодо будівництва підвідного газопроводу високого тиску РО 6 МП. Сьогодні блакитним паливом користуються багато жителів сіл сільської ради,

За словами Станіслава Рейтора, вживалися заходи з поточного ремонту доріг, у тому числі переїздів від с.Шелехове до с.Великобоярка. Роботи у даному напрямку продовжаться і надалі.