10.09.2019

Про соціальний захист сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, їх психологічну та правову підтримку, забезпечення охорони здоров’я дітей, їх виховання та запобігання виникненню нещасних випадків.

Сьогодні, 10 вересня 2019 року, голова районної державної адміністрації Ганна Карпова разом з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та окремими керівниками територіальних структур взяли участь у селекторній нараді облдержадміністрації, на порядок денний якої було винесено наступні питання:

1. Про стан організаційно-практичної роботи територіальних підрозділів ГУНП із забезпечення стабільної криміногенної ситуації в дитячому середовищі, недопущення скоєння дітьми та відносно них кримінальних і адміністративних правопорушень. Результати проведених заходів.

2. Про оперативну ситуацію щодо виникнення пожеж та профілактичні заходи щодо попередження та недопущення виникнення пожеж у житловому секторі у 2019 році.

3. Про роботу служб у справах дітей в Одеській області з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, оперативний стан функціонування служб в розрізі адміністративно-територіальних одиниць області.

4. Робота центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, оперативний стан функціонування центрів соціальних служб у розрізі адміністративно-територіальних одиниць області.

5. Про забезпечення охорони дитинства та материнства, збереження здоров’я у закладах охорони здоров’я області, надання медичних послуг у розрізі адміністративно-територіальних одиниць області.

6. Стан профілактичної та виховної роботи у закладах освіти щодо попередження нещасних випадків та травмування дітей.

7. Профілактична робота щодо запобігання нещасних випадків серед дітей та виявлення дітей без супроводу дорослих.

Учасники наради взяли активну участь у обговоренні винесених на порядок денний питань.

Серед ряду іншого, за підсумками було висловлено слова подяки на адресу директора та працівників Ананьївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.