21.05.2020

Про проведення громадського обговорення деяких вимог до протиепідемічних заходів при послаблені карантину

21 травня 2020 року в сесійній залі Ананьївської міської ради під головуванням заступника міського голови Віталія Пянтковського відбулось позапланове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
В роботі комісії взяли участь: голова Ананьївської районної ради Микола Балан, голова Ананьївської районної державної адміністрації Максим Бритков, заступник начальника – начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Ананьївського РУ ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області Василь Боровик, завідувачка відділенням Ананьївського ЛВ ВП «Подільський МВ ДУ» Одеський ОЛЦ МОЗ України Надія Завалюк, завідувачки, медичні працівники, бухгалтера, та голови батьківських комітетів дошкільних навчальних закладів (ДНЗ) міста Ананьєва.
На порядок денний було винесено питання про проведення громадського обговорення деяких вимог до протиепідемічних заходів при послаблені карантину викладених в розпорядженні Головного санітарного лікаря України №32 від 18.05.2020 року (Проект тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
Враховуючи порядок закупівлі товару, фінансові, технічні можливості, виконання вимог Головного державного санітарного лікаря України (розпорядження №32 від 18.05.2020р.), комісія вирішила:
Відтермінувати відкриття дитячих навчальних закладів м. Ананьєва до 08 червня 2020 року.
Завідувачкам ДНЗ скласти розрахунки коштів для закупівлі необхідних засобів індивідуального захисту, обладнання та інвентарю необхідного для функціонуванню ДНЗ в режимі карантину.
Запропонувати Ананьївській міській раді виділити кошти на придбання товарів, необхідних для здійснення заходів, викладених в тимчасових рекомендаціях, щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 (SARS-CoV-2) на території міста Ананьєва.
Завідувачкам дитячими навчальними закладами розробити алгоритм дій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти в м. Ананьєві до 04 червня 2020року.