12.02.2020

Про безпеку дорожнього руху та якісні послуги з пасажирських перевезень.

На виконання ст. 32 Закону України «Про автомобільний транспорт», відносини автоперевізників з власниками автостанцій та підвищення якості обслуговування пасажирів сьогодні, 12 лютого 2020 року, голова районної державної адміністрації Максим Бритков провів робочу нараду, участь у якій взяли перший заступник голови райдержадміністрації Гаджи Магдієв, Ананьївський міський голова Павло Маковецький, приватні підприємці, які здійснюють пасажирські перевезення Василь Слободяник та Лідія Загребельна, директор ПРАт «Ананьївське АТП-15112» Надія Димовська та водії товариства Олег Соценко і Микола Лєпа, директор Кодимського АТП Олександр Закревський, директор ТОВ «АС Ананьїв» Людмила Чумаєва.
В ході наради були обговорені питання відносин автоперевізників з власниками ТОВ «АС Ананьїв» щодо укладання договорів на обслуговування пасажирів. Також було піднято питання налагодження комунікацій та взаємовідносин між автоперевізниками.
Питання якості обслуговування пасажирів, зокрема на території автостанції та в салонах автобусів безпосередньо на маршрутах теж не залишилось поза увагою головуючого та учасників наради.
У той же час, враховуючи вкрай незадовільний стан приміщення автовокзалу, невідповідність його стану вимогам діючих підзаконних актів, про що неодноразово повідомлялися його власники, Ананьївський міський голова Павло Маковецький запропонував створити міський автовокзал на території, яка раніше належала ринку та стати його співзасновниками приватних підприємців, які здійснюють пасажирські перевезення в районі.
Голова районної державної адміністрації рекомендував авто перевізникам упорядкувати свою діяльність таким чином, щоб пасажирам було комфортно користуватись послугами пасажирських перевезень на транспорті загального користування та визначитися із пропозицією міського голови.