05.12.2018

Представників органів місцевого самоврядування привітали з професійним святом.

Сьогодні, 5 грудня, в приміщенні районної ради відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування. Депутатів районної ради, місцевих рад та посадових осіб представницьких органів району привітали голова районної ради Валентин Мокряк, голова районної державної адміністрації Ганна Карпова та помічник депутата обласної ради Володимира Щербини, депутат районної ради - Володимир Сєдов.

Голова районної державної адміністрації Ганна Карпова, звертаючись до присутніх, висловила слова щирої вдячності за співпрацю депутатам Одеської обласної та районної рад, місцевих рад, міському та сільським головам, які докладають максимум зусиль за для розвитку громад району, яким не байдужа доля наших дітей, стан закладів освіти та медицини. «Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Прийміть щирі слова подяки за нелегку, відповідальну працю, спрямовану на розвиток і зміцнення територіальних громад, саме вона є складовою частиною стабільності і процвітання нашої держави, області, Ананьївського району, благополуччя і достатку в кожній родині.

Нехай надійними супутниками вам стануть розуміння і підтримка всіх жителів громад», - сказала Ганна Дмитріївна.

 З нагоди Дня місцевого самоврядування та за вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, становлення і розвиток територіальної громади, активну громадську діяльність, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм грамотами районної ради та районної державної адміністрації були нагородженні депутати районної та місцевих рад, керівники та працівники органів місцевого самоврядування.

 Урочистості завершились святковим концертом у виконанні солістів районного Будинку культури та самодіяльних артистів закладів культури району.