14.02.2020

Працюємо на користь громади

В атмосфері конструктивного діалогу відбулася робоча зустріч Ананьївського міського голови Маковецького П.І. та директора Ананьївської районної філії ООЦЗ Непомящого І.І. щодо визначення напрямків співпраці стосовно розширення видів громадських робіт, зокрема, у соціальному напрямку та максимального використання коштів, передбачених у місцевому бюджеті на організацію громадських робіт у 2020 році.
Питання, які обговорювались керівниками, вкрай важливі для забезпечення функціонування громади міста, адже міська рада запланувала на 2020 рік багато амбітних проектів щодо благоустрою міста, розвитку його інфраструктури, упорядкування парків та скверів тощо. Тому, участь в реалізації цих проектів жителів міста з числа безробітних, піде на користь як самим громадянам, які, окрім допомоги по безробіттю, отримають додатковий заробіток та змогу продовжувати соціально активну трудову діяльність, так і громаді міста, яка зможе залучити додаткові кошти на оплату праці працівників, які працюватимуть на тимчасових робочих місцях.
В робочій зустрічі взяли участь директор комунального підприємства «Місто –сервіс», головний бухгалтер та юрист Ананьївської міської ради, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Ананьївської районної філії ООЦЗ.
Отже, головні напрямки співпраці визначені, домовленості досягнуті, залишається реалізувати всі зазначені плани з максимальною користю для громади в цілому і кожного її мешканця зокрема.