11.07.2019

Оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій в Ананьївському районі.

 Оздоровлення та відпочинок дітей  пільгових категорій району є пріоритетним завданням органів місцевої виконавчої  влади. Основна увага акцентується на наданні якісних послуг та забезпеченні безпеки під час оздоровлення та відпочинку дітей.

На виконання «Районної цільової програми оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків шкільного віку Ананьївського району на 2019 – 2021 роки», затвердженої рішенням районної  ради від 19  грудня  2018 року № 296 –VII, з метою якісної підготовки та організованого проведення оздоровлення дітей у 2019 році управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації проведено низку організаційних заходів.

З 3 червня по 21 червня 2019 року в Ананьївському районі працювало 15 пришкільних таборів відпочинку, в яких відпочинком було охоплено 789 дітей шкільного віку, з них 719 дітей  пільгових категорій, це - діти - сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти з інвалідністю; діти з багатодітних та малозабезпечених сімей; діти учасників бойових дій, а також відмінники навчання, талановиті та обдаровані діти.

Із загальної кількості дітей шкільного віку в Ананьївському районі, яка становить 2416 осіб, 1598 осіб - пільгова категорія дітей, які потребують особливої соціальної підтримки та уваги.

З початку 2019 року в Ананьївському районі забезпечено направлення на оздоровлення 9 дітей пільговий категорій за кошти державного бюджету: 

- до УДЦ "Молода гвардія" 4 дітей (3 – дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 1 – діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту);

- до ДПУ "МДЦ "Артек" -"Пуща-Водиця" направлено 4 дітей (4 – дітей з багатодітних сімей);

- до ДПУ "МДЦ "Артек" -"Лісовий" направлено 1 дитину (дитина з багатодітної сім'ї).

Нещодавно Ананьївською районною державною адміністрацією були надіслані рекомендаційні листи виконавчим комітетам міської та сільських рад Ананьївського району із проханням,  під час формування місцевих бюджетів на 2019 рік передбачити видатки, необхідні для оздоровлення пільгових категорій дітей, які мешкають на території міської та сільських рад району. На теперішній час кошти на оздоровлення пільгових категорій дітей передбачено Новоолександрівською та Долинською сільськими радами. Дані сільські ради виявили бажання, закуповувати путівки для оздоровлення дітей пільгових категорій самостійно.

А також, на даний час підготовлено всі необхідні документи для забезпечення оздоровчими послугами  6 дітей пільгових категорій в ТОВ "Курортне об'єднання "Сонячний берег" курорт Сергіївка.

 Оздоровча кампанія й надалі триває і сподіваємося, що юним ананьївцям літо 2019 року подарує багато незабутніх вражень та стане джерелом здоров’я на цілий рік.