05.09.2019

Оголошується конкурс на посаду директора КУ "Ананьївський ІРЦ"

Відділом освіти Ананьївської райдержадміністрації оголошується конкурс на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ананьївської  районної ради  Одеської  області (далі директора ІРЦ).

  Повне найменування:

 – комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Ананьївської районної ради Одеської  області.

Юридична адреса інклюзивно-ресурсного центру:

 – Одеська обл., Ананьївський район, с.Ананьїв І, вул. Успенська №150

Найменування посади:

 - директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ананьївської районної ради Одеської  області

Умови оплати праці:

 - посада директора ІРЦ прирівнюється до посад педагогічних працівників. Директор ІРЦ призначається за конкурсом на заміщення вакантної посади строком на три роки. Права, обов’язки і відповідальність директора ІРЦ, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.

Кваліфікаційні вимоги до директора ІРЦ:

- вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю "Спеціальна освіта", "Корекційна освіта", "Дефектологія", "Психологія" та стаж роботи не менше п'яти років за фахом.

           Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі та строк їх подання:

- претендент, який виявив бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою)  у відділ освіти Ананьївської районної адміністрації вул. Пушкіна 36, м. Ананьїв ,

такі документи:

– копію паспорта громадянина України;

– письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

– копію трудової книжки;       

– копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі  25 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається зазначена по поштовому штемпелі.

Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

- конкурс проводитиметься   11 жовтня  2019 року за адресою: відділ освіти Ананьївської районної адміністрації вул. Пушкіна № 36, м. Ананьїв.