08.02.2019

Огляд об'єктів соціально-економічного розвитку Романівської сільської ради (в рамках роботи Ради регіонального розвитку в Ананьївському районі).

Продовжуються виїзди членів Ради регіонального розвитку в Ананьївському районі. Так, 08 лютого 2019 року, було здійснено виїзд до Романівської сільської ради. На початку роботи було оглянуто приміщення колишньої контори колгоспу, яке протягом багатьох років руйнувалося. Завдяки коштам сільського бюджету та підтримки місцевих депутатів було облаштовано приміщення для сільського Клубу. Також, облаштовано ще одну залу для поведення різного роду заходів. Крім того, повністю замінено вікна на сучасні металопластикові, що дає змогу припинити руйнування будівлі, а також розпочати ремонтні роботи вже на другому поверсі. «У зв’язку із вкрай незадовільним станом приміщення, в якому зараз розміщується сільська рада, ми плануємо вже цього року провести ремонт хоча б однієї або двох кімнат на другому поверсі і перейти до даного приміщення. Адже, це сьогодні вкрай необхідно за для надання послуг жителям сільської ради», - зазначає Романівський сільський голова Любов Шлапаченко.

Далі досить приємні враження чекали від ознайомлення зі школою. Так, за останні роки було багато зроблено за для облаштування фасаду Романівської ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ, класних кімнат, збудовано приміщення котельні. За ініціативи директора школи Олени Ольховської та вчителя школи Антоніни Скараєвої, за безпосередньої підтримки усього педагогічного колективу та учнів, засаджено зеленими насадженнями клумби навколо школи. Крім того, діти залюбки на перервах з радістю розважаються на шкільному ігровому майданчику.
Не менш приємне враження залишилось і після відвідування сільського ФАПу. На сьогодні в приміщенні сільського медичного закладу добігають до завершення ремонтні роботи. Як наголосила завідувачка ФАПу Антоніна Лапій, все це вдалось виконати завдяки виділеним з сільського бюджету коштам, а також за безпосередньої підтримки керівництва ТОВ «Аіст-1».
На завершення відбулось спілкування з місцевими жителями, які, в цілому, підтримали усі починання, а також висловили пропозиції щодо відкриття в селі дитячого дошкільного закладу, продовження проведення поточного ремонту доріг комунальної власності. Ну і, звісно, чи не найголовніше, на чому наполягали люди – це ремонт дороги С-160-103 Ананьїв-Одеса (через Романівку, Шимкове, Коханівку). Дані пропозиції включено до Плану перспективного розвитку Ананьївського району на 2019-2021 роки.