14.02.2020

Інститут «Консультант роботодавця» - в роботі

В рамках запровадження Інституту « Консультант роботодавця» відбулася робоча зустріч директора Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Непомящого І.І. з начальником управління соціального захисту населення Ананьївської районної державної адміністрації Світлицькою Л.Я., спрямована на обговорення напрямків співпраці шляхом об’єднання власних зусиль з питань забезпечення соціального діалогу, сприяння зайнятості населення, формування принципів соціальної відповідальності, упередженню утриманських настроїв громадян з числа отримувачів соціальних послуг і пільг.
Управління соціального захисту населення Ананьївської районної державної адміністрації є ринкоутворюючим підприємством району в сфері надання соціальних послуг та одночасно соціальним партнером Ананьївської районної філії ООЦЗ. Щороку проводяться спільні заходи: засідання круглих столів, семінари з роботодавцями. За сприянням служби зайнятості організовуються спільні консультації з питань організації соціально-трудових відносин на підприємствах. Розробляються та розповсюджуються матеріали, які носять суспільно-корисний характер, здійснюється взаємний обмін інформацією щодо безробітних та отримувачів соціальних пільг. Спектр співпраці надзвичайно широкий та перспективний.
Робоча зустріч була плідною та змістовною і закінчилась підписанням угоди про співпрацю. До слова, робота Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості щодо укладання угод про співпрацю з ринкоутворюючими підприємствами та соціальними партнерами системна та послідовна. Вже підписано вісім угод про співпрацю з підприємствами в різних сферах економічної діяльності.