04.09.2020

Інформує відділ освіти районної державної адміністрації. До Ананьівського опорного закладу,,НВК ЗОШ -гімназії-ДНЗ» прямує новий шкільний автобус.

Сьогодні в м. Одеса відбулося урочисте вручення шкільних автобусів, придбаних на кошти освітньої субвенції з державного бюджету та за співфінансування місцевими бюджетами. Ми отримали ключі від нового транспортного засобу з рук очільника області Максима Куцого.До привітань долучився Перший заступник голови Одеської обласної ради - Шкарівскький Вадим Миколайович та Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Лончак.
Відрадно, що завдяки спільній командній роботі якість надаваних нами освітніх послуг покращиться, а учні опорного закладу матимуть змогу безпечно та комфортно підвозитися до школи.
Велика вдячність голові Одеської обласної державної адміністрації Максиму Куцому , депутатам Одеської обласної ради Володимиру Щербині та Сергію Бібу , надійне плече підтримки яких завжди відчувається при вирішенні нагальних питань освіти району, голові Ананьівськоі районної державної адміністрації Максиму Бриткову , депутатському корпусу Ананьівськоі районної ради на чолі з головою Миколою Баланом та Директору Департаменту освіти і науки ОДА Олександру Лончаку за турботу та можливість покращити якість освітніх послуг з отриманням ще одного шкільного автобусу.