14.08.2019

На порядку денному – аналіз виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2019 року.

14 серпня 2019 року голова районної державної адміністрації Ганна Карпова провела робочу нараду з питань підготовки звіту про підсумки та виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ананьївського району за І півріччя 2019 року. У нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Гаджи Магдієв, начальник управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Ольга Касімбекова та начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Продан.

Аналіз виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ананьївського району за І півріччя 2019 року свідчить про те, що завдяки вжитим спільним заходам є певні досягнення. Так, відмічається ріст реалізованої промислової продукції на 12,5%. Будівельниками району виконано будівельних робіт майже на 1,6 млн. грн. (минулого року такі роботи не проводились).  Зріс обсяг капітальних інвестицій у 2,4 рази. Зібрано зернових культур на 6,2% більше ніж минулого року, урожайність склала 38,0 ц/га. Завдяки постійній роботі робочої групи з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати не нижче мінімально встановленої, згідно статистичних даних, рівень середньої заробітної плати зріс більше ніж на 800 грн. у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

«Аналізуючи основні показники економічного і соціального розвитку Ананьївського району за І півріччя 2019 року, треба зауважити, що по окремим плановим показникам забезпечено стабільний приріст, але разом з тим маємо нереалізовані заходи, які є актуальними і важливими на даний час. Тому відділам та управлінням райдержадміністрації, територіальним підрозділам необхідно сконцентрувати зусилля на невикористаних резервах і можливостях, які у подальшому матимуть позитивний вплив на розвиток економіки району», - наголосила Ганна Карпова.