15.03.2019

На контролі в райдержадміністрації питання погашення податкового боргу.

На постійному контролі в райдержадміністрації, серед ряду питань, чи не найголовнішим є питання погашення податкового боргу до місцевих бюджетів. Про розмір податкового боргу та стан його погашення йшлося під час проведеного 14 березня 2019 року засідання Координаційної ради із забезпечення надходжень місцевих бюджетів Ананьївського району та повноти сплати податкового боргу, заборгованості з єдиного соціального внеску райдержадміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Ганни Карпової. До участі у засіданні були запрошені виконувач обов’язків Ананьївського Першого сільського голови та Гандрабурівський сільський голова разом із землевпорядниками.

Учасники засідання заслухали інформацію члена координаційної ради, начальника Ананьївської державної податкової інспекції Подільського управління ГУ ДФС України в Одеській області Ігоря Голубенка, який поінформував про стан заборгованості по платі за землю з фізичних осіб у розрізі сільських рад та кількості платників по сільських радах, які подали декларації у 2018 році за отримані доходи у 2017 році, а також наголосив на готовності надання фахівцями ДПІ методичної допомоги щодо заповнення декларацій про отриманий дохід у 2018 році. Член координаційної ради, начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Продан наголосив на необхідності сплати ПДФО від отриманих доходів, згідно чинного законодавства.

В результаті обговорення питань порядку денного головуюча запропонувала, а члени координаційної ради підтримали пропозицію, рекомендувати виконувачу обов’язків Ананьївського Першого сільського голови та Гандрабурівському сільському голові вжити заходів до 01 квітня 2019 року щодо погашення заборгованості по платі за землю з фізичних осіб та запросити до участі у даному засіданні Точилівського, Коханівського та Кохівського сільських голів з питання погашення податкового боргу по платі за землю з фізичних осіб та подання річних декларацій одноосібниками за отриманий дохід у 2018 році.