11.07.2018

Максим Степанов: Школу в Балті відновлять у максимально стислі терміни.

Школу в місті Балта Одеської області, де вночі сталася пожежа, відновлять у максимально стислі терміни. Про це під час виїзної апаратної наради заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«Я відправив на місце представника управління капітального будівництва, аби терміново зробити відповідні акти і визначитися з попередньою сумою, яка необхідна для реконструкції будівлі школи. Одразу після апаратної наради я особисто виїжджаю до Балти. Наразі є декілька задач: терміново знайти альтернативу для майже 700 учнів цієї школи. Навчальний процес не має зупинятися. Необхідно знайти можливості, аби першого вересня діти пішли до школи. А друге — це терміново, у максимально стислі терміни, відновити школу», — підкреслив Максим Степанов.

Зазначимо, пожежа сталась вночі з 10 на 11 липня у навчально-виховному комплексі «Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум». Значних руйнувань зазнали дах та третій поверх споруди, частково ушкоджено перекриття між другим та третім поверхом. Постраждалих немає. За попередньою інформацією, пожежа у школі сталася через те, що у будівлю влучила блискавка. Представники управління Державної служби з надзвичайних ситуацій направили на місце інциденту фахівців, аби встановити точну причину пожежі.

Довідка. «Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум» заснована у 1936 році. Вона розташована в західній частині міста в типовій триповерховій будівлі. У школі навчається 669 учнів, працюють 64 педагогічних та 30 технічних працівників.