11.07.2018

Максим Степанов ініціював повну інвентаризацію об’єктів культурної спадщини Одеської області.

На території Одеської області розташовано 4464 об’єкта культурної спадщини. Кожен з них потребує захисту та посиленої охорони. Комплексний підхід запропонував голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов. За його дорученням, перш за все, на місцях мають провести повну інвентаризацію всіх без виключення пам’яток.

«Далі — протягом місяця чекаю на звіти. Прошу максимально інформувати правоохоронні органи, якщо фіксується руйнація. Наша кінцева мета полягає не у сплаті адміністративного штрафу власником чи балансоутримувачем. Важливо, аби об’єкт було збережено!» — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Як стало відомо, від початку 2017 року було складено 43 протоколи про адміністративні правопорушення (відповідно до ст. 46 Закону України «Про охорону культурної спадщини»). Максим Степанов зазначив, що збереження культурної спадщини — це пріоритет у розвитку області та держави.

Нагадаємо, за ініціативи Максима Степанова, розпочато підготовку документів щодо включення Аккерманської фортеці у Список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.